Arlenka - o mě...

    Jak už jsem psala, jmenuji se Arle'ne from Brown Muddy Pool. Pro Vás bude jednodušší říkat mi Arlenka. Moje panička Blanka mi ovšem říká mnoha dalšímy jmény. Jsem pro ní nejen Arlenka, Arlušenka, Árluš, ale i sluníčko, zlatíčko, holčička, beruška, miláček, pdejka a já nevím jak ještě mi vlastně s nesmírnou láskou a něhou říká.    

    Jsem fenka zlatého retrívra a narodila jsem se 18.5.2008 mamince  Sile z Vlčích luk  a tatínkovi Dastymu Chlupaté štěstí společně s dalšími 12ti sourozenci - já ale přišla na svět jako první.

všechny fotky zde: Bylo nás 13

    Mám 6 sestřiček (Anette, Anabelle, Alison, Aris, Alexis a Amara) a 6 brášků (Ašar, Armani, Ares, Apollo, Armin a Andrew). S Anabelle - tedy Beluškou (na fotografii níže vlevo) se vidím nejčastěji - takřka nepřetržitě, protože bydlíme vedle sebe. Nic lepšího jsem si nemohla přát, než odjet do nového domova a vyrůstat zde a hrát si se svou ségrou.

všechny fotky zde: Cesta do nového domova

     Bydlím v malebné vesničce Maletice na jihu Čech na krásném velkém statku s obrovským dvorem a ještě větší zahradou s rybníkem. Zde mám opravdu ráj na zemi. Přesto miluji procházky po okolí s mnoha lukami, lesy, rybníky i řekou Blanicí. Důkazem toho můžu doporučit mou fotogalerii, kde uvidíte fotky ze všech těch nádherných míst venku i doma.

     Jsem prý vyrovnané povahy a velice temperamentní. No rozhodně nejsem žádný "gaučák" byť mám povoleno spát i v posteli. Jsem totiž lovecky vedená mladá slečna.  Zdědila jsem ty správné lovecké vlohy a tak jsem nemohla jinak. Panička můj talent a chuť rychle pochopila a začala se mi věnovat a rozvíjet mě právě v této oblasti.

     Nakonec, co bych dlouho vyprávěla - vše uvidíte ve fotogalerii a na odkazech výcvik, zkoušky a milované hony ....